Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2008, 20:34   #24
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Ech, niestety się przeliczyłam. Od 19 grudnia nie zdążyli odpisać wszyscy... Moi drodzy panowie, nie widzę sensu odpisywać, gdy w sesji uczestniczy zaledwie połowa graczy. Musiałabym dodatkowo kierować poczynaniami dwóch postaci, a to dla mnie dodatkowa robota, która akurat teraz (kiedy jestem zawalona inną pracą) wcale mi się nie uśmiecha. Nie ukrywam, że jestem zawiedziona i wyciągnę z tego konsekwencje w postaci żółtych kartek dla Haela i Julka. Prosiłam, żeby powiadamiać mnie o kłopotach z odpisywaniem.

W takim razie w tym tygodniu znowu opuścimy kolejkę. Mój post pojawi się 16 stycznia bez względu na to ile osób odpisze, ale dla spóźnialskich nie będzie to miły pościk...
 
Milly jest offline