Wątek: Tacy jak ty 3
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2008, 23:28   #180
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Cool Porzućcie nadzieję... XD

Thomas stawia dwie magiczne półprzezroczyste bariery by ochronić się przed zimnym wiatrem oraz piaskiem, po czym siada na ziemi. Tępo wpatruje się w przestrzeń. Nagle podniósł się i znikł.
Zjawia się po chwili. Podchodzi do włazu w centrum ruin świątyni i sprawdza czy da się obrócić pokrywę. kiedy próbował tego dokonać, wdusił dłonią dwa sąsiednie rzeźbione promienie i fragment tarczy między nimi. Hm XD Wdusza więc wszystkie promienie i ostatecznie całą tarczę. Próbuje kręcić figurkami, ale nic z tego.
Z pomocą przychodzi Sathem, który doznał olśnienia wyczekiwanego przez Kejsi! XD Thomas musi odpokutować za wduszenie całej tarczy i [mam nadzieję XD] podważając fragmenty koła mieczem, podnosi je ponownie. Wówczas Sathem dotyka co drugi z 22 promieni, wduszając je. 11. liczba symbolizująca chaos.

Nie wydarzyło się nic szczególnego. Tarcza ze zgrzytem zaczęła powoli się obracać. Wszystkie figurki po kolei same zaczęły się zapadać w jej wnętrze. Wreszcie, właz z trzaskiem zatrzymał się.
Astaroth w skupieniu, milcząc, obserwuje wszystko. Azmaer u jego boku czujnie rozgląda się wokół, widać, że jest ciekawy świata.
Mamy w drużynie pod dostatkiem tęgiego chłopa – otwieracie właz, unosząc kamienną pokrywę.
Wokół zrobiło się idealnie cicho. Każdy z was doszczętnie ogłuchł na kilka sekund.

„Ivjiiiidjiia hapsen-hapsen-sjooovna...! Ivjiiiidjiia hapsen-hapsen-sjooovna...! Ivjihaps…. Hapssss… ” – ten melodyjny kobiecy głos, to dźwięczne nucenie hipnotyzującej melodii, było pierwszym odgłosem, jaki usłyszeliście.
Słyszeliście to już!... Niektórzy z was nawet kilkakrotnie!

Zaglądacie do otwartego przejście – tunel wiedzie zdaje się pionowo w dół i jest tam zupełnie ciemno. Brzęczenie. Z tunelu wylatuje 20 cm osa!



Zawisa w powietrzu, zaczyna krążyć ponad wami. Po chwili cały rój owadów wylewa się z włazu bijącą w niebo fontanną! Chmura owadów zaczyna krążyć wokół ruin, wyglądając jak żółte tornado!



Bzycząca głośno, żywa trąba powietrzna pochłania was! Owady zaczynają was obsiadać!
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline