Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2008, 21:56   #6
3killas
 
Reputacja: 1 3killas nie jest za bardzo znany3killas nie jest za bardzo znany3killas nie jest za bardzo znany3killas nie jest za bardzo znany
Witam Sesja wystartowała nareszcie i całkowicie, zatem sądzę, że czas ustalić kilka rzeczy.

Po pierwsze macie około tygodnia na odpisanie, oczywiście im szybciej to zrobicie, tym szybciej odpiszę ja.

Po drugie sądzę, że gra dla waszych postaci skończy się we wrześniu 48 roku p.n.e., co wiaże się z pobocznym wątkiem dla gracza Bacchus, oczywiście jeśli będzie chciał go podjąć. Reszta graczy może mu pomóc.

Po trzecie sformułowanie "początek stycznia" w poście pierwszym nie jest błędem - chodzi mi o łatwiejsze rozegranie początku sesji, nie wiem jak zachowają się wasze postacie i ile dni zajmie im uporanie się z wstępem zaprojektowanym specjalnie dla nich.

Po czwarte zachęcam was do tworzenia świata gry. Jeśli daję wam np. wolny dzień, który macie sobie opisać i ktoś stworzy bardzo ciekawą lokację (łaźnie, karczma, plac, targ, etc) i opisze na nim jakąś ciekawą, śmieszną, przerażającą scenkę lub przygodę swojej postaci może liczyć na moją przychylność w kluczowych momentach przygody (np. jeśli wymyśli ciekawe postacie fikcyjne, miejsca, sytuacje) to być może uda mu się przeżyć w sytuacjach, w których nie powinien, lub znajdzie jakiś ciekawy, albo drogocenny przedmiot, pozna swą prawdziwą miłość, piękną kobietę/mężczyznę itp... Poza tym może podsunie mi pomysł na jakis kolejny ciekawy wątek w który wpląta się jego bohater/bohaterka.

Po piąte nie będziemy spowalniać gry długimi rozmowami, czyli:
- Pan Staszek pyta czy kupisz mu wino - post mg.
- Pytam co za to dostanę - odpowiedź gracza po 2 dniach.
- 3 PLN - mg po kolejnych trzech dniach.
- Chcę cztery PLN - gracz po dwóch dniach etc, etc...

TO NIE DZIAŁA. Ważne, dłuższe rozmowy rozegramy na gg, po wcześniejszym zgraniu pasujących terminów i gracz zamieści je w swoim poście. Przepraszam za łopatologiczny i wyjatkowo głupi przykład, brak weny.

To chyba wszystko, mam nadzieję, że będziemy się wszyscy dobrze bawić, a w szczególności wy moi drodzy
 
3killas jest offline