Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2008, 10:19   #12
John5
 
John5's Avatar
 
Reputacja: 1 John5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Napisał grabi
Mam jednak jedno pytanie. Nie da się podać, jakim typem broni będzie posługiwał się konkretny oddział? Mam pomysł na piechura z włócznią, jednak nie wiem czy nie zostanie mi przydzielona inna broń, wobec czego punkt zdolności zostałby zmarnowany.
Raczej nie podajemy ekwipunku oddziałów. Stwórz postać, którą będzie ci się dobrze grało Grunt to przyjemność rozgrywki, nie statystyki

Cytat:
Napisał Bronthion
Jakoś nie preferuje grać ludźmi ale dam rade, KP zrobię w weekend, grałbym rębajłą z Żelaznego Klanu zdolności: siła i szczęście, formacja - lekka piechota czyli w skrócie, szybki, dość zwinny, precyzyjny wojownik walczący 2 mieczami jeśli 2 miecze nie zostaną zatwierdzona to przerzucę się na ciężką piechotę.
Walka dwoma mieczami raczej odpada z dwóch powodów:
- trzeba być naprawdę nieźle wyszkolonym wojownikiem, żeby sobie radzić z dwoma ostrzami
- uzbrojenie oddziału jest jednolite a mi wizja oddziału lekkiej piechoty walczącego dwoma mieczami jakoś nie pasuje
 
__________________
Jeśli masz zamiar wznieść miecz, upewnij się, że czynisz to w słusznej sprawie.
Armia Republiki Rzymskiej

Ostatnio edytowane przez John5 : 11-01-2008 o 12:21.
John5 jest offline