Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2008, 10:44   #31
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Z żalem zauważyłem brak popularności tego tematu (czy raczej drastyczny spadek), więc może podejmę dyskusję na nowo:

Co myślicie na temat nowego dodatku? Dla niewtajemniczonych już tłumaczę:
- Przede wszystkim odblokowany kontynent Northrend (nasza ziemska Antarktyda) z nowymi questami, potworkami i przedmiotami.
- Limit lvla podniesiony do 80, który oczywiście zdobędziemy na Northrend.
- Będzie możliwość niszczenia budynków, czyli "Jontek ładuj katapultę, niszczymy to badziewie!"
- Nowa profesja - Inskrypcja, czyli pisanie magicznych zwoi. Podobno przez nią np. mag będzie mógł dodać do swojej Kuli Ognia efekt odrzutu, lub coś podobnego.
- Nowa klasa, pierwsza heroiczna - Rycerz Śmierci. Jeśli dobrze zrozumiałem po angielsku, to rycerzem śmierci (rś) będzie mógł zostać każdy kto dojdzie do odpowiedniego poziomu (prawdopodobnie 80) i będzie od tej pory "po stronie" Króla Lisza. RŚ jest potężniejszy od innych klas - nie używa ani many, ani energii, ani rage, lecz... "czegoś innego" (jeśli ktoś wie jak to się nazywa to proszę napisać ) do swoich czarów. Jeśli wierzyć trailerom, to do jego czarów i zdolności należy wskrzeszanie poległych stworzeń w formie ghouli i szkieletów.

Komentarz:
Ładny dodatek, już drugi do tej gry. W sklepach internetowych już można złożyć przedpremierową rezerwację na niego. Najbardziej podoba mi się możliwość niszczenia budynków (które pewnie po pięciu minutach będą znów stały gdzie zostały zniszczone :P ) oraz nowa profesja, o heroicznej klasie już nie mówiąc.
Natomiast nie podoba mi się rozszerzenie lvla, jednak sądzę że nie dało się tego ominąć - tradycja musi być zachowana: nowe tereny, nowe questy do wykonania oznaczają więcej lvli do zdobycia - tak było zawsze (patrz ostatni dodatek).
Mam też pewną nadzieję co do tego dodatku - że Blizzard nie jest taki głupi żeby dać graczom możliwość wyzwania Arthasa, bo to by znaczyło że można zdobyć jego legendarny miecz - Frostmourne (Ostrze Mrozu). Jeśli tak się stanie, to Blizzard straci mój szacunek.
 
Gettor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem