Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2008, 12:55   #32
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Przyznam szczerze, że w WoW-a nie gram już od naprawdę długiego czasu a swoją przygodę zakończyłem na etapie przejścia Blackwing Lair więc trochę nie jestem na bieżąco, ale z tego co słyszałem(moi znajomi jeszcze grywają w WoW-a) i z tego co napisał Gettor mogę powiedzieć, że Blizzard z jednej strony idzie w dobrym kierunku bo używanie machin oblężniczych i niszczenia otoczenia zupełnie zmienia grę. I właśnie przy takich elementach udoskonalających rozgrywkę jak np. nowe profesje, czy danie graczom jeszcze większej swobody zamiast zabijania ciągle nowych potworów, które i tak zabiją tylko nieliczni. Zabijanie kultowych postaci takich jak najpierw Illidian a teraz podobno Arthas może nie być zbyt mądrym krokiem. O wiele lepiej moim zdaniem byłoby zostawić furtkę na Warcrafta 4 no ale Blizzard chyba wie co robi. Klasa heroiczna to też fajny pomysł i pewnie niedługo wyjdą kolejne jednak z tego co słyszałem w tym elemencie Gettor jesteś w błędzie. Nie wiem może to tylko plotki, ale ja słyszałem że o tym że zostanie się DK(Death Knightem) ma decydować ukończenie niezwykle długiego i trudnego questu same dojśćie do lvl-u sprawiłoby napływ samych DK, z tych również plotek dowiedziałem się że może nim zostać każda rasa i klasa a po zmianie klasy ma od nowa lvl-ować od ok. 60 poziomu. Moim zdaniem ten dodatek w przeciwieństwie do BC może wprowadzić małą rewolucje w świecie warcrafta, ale oczekiwania są zawsze duże więc jak to wszystko wyjdzie nie wiadomo.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem