Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2008, 17:50   #33
K.D.
 
K.D.'s Avatar
 
Reputacja: 1 K.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumny
Cytat:
O wiele lepiej moim zdaniem byłoby zostawić furtkę na Warcrafta 4 no ale Blizzard chyba wie co robi.
Wg. oficjalnych doniesień z Blizza NIE będzie Warcrafta IV. Nigdy. Twórcy poświęcają 100% uwagi WoWowi, a że kasa z niego większa, zostaną przy nim i będą wydawać doń kolejne dodatki.

Cytat:
Mam też pewną nadzieję co do tego dodatku - że Blizzard nie jest taki głupi żeby dać graczom możliwość wyzwania Arthasa, bo to by znaczyło że można zdobyć jego legendarny miecz - Frostmourne (Ostrze Mrozu). Jeśli tak się stanie, to Blizzard straci mój szacunek.
Niestety, Arthas będzie bossem w WotLK(poprawcie mie, jeśli się mylę - tej informacji nie sprawdziłem dokładnie), i kto wie, chodzą już ludzie z mieczami Illidana, może niedługo zobaczymy paladynów z Frostmourne na plecach? Zapewne(mam nadzieję... :P ) będzie miała jednak wymaganie bycia RŚ.
 
__________________
"Uproczywe[sic] niestosowanie się do zaleceń Obsługi"
K.D. jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem