Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2008, 18:01   #13
Bulny
 
Bulny's Avatar
 
Reputacja: 1 Bulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputację
Uff... Jestem w połowie karty postaci. Takie pytanko. Zaczynamy standard w karczmie? Albo czy historia może zakończyć się na karczmie? Robię historię w dość nietypowy sposób, ale taki uwielbiam. Mam nadzieje że nie sprawi Ci problemu czytanie jej. Poprzedniego MP który dostał historię w takiej formie, ona urzekła więc myślę że nie będę musiał pisać na nowo. Co do ekwipunku: Można dodać coś od siebie do niego, tak żeby postać była barwniejsza?

EDIT: Aha... Żeby nie było zgrzytów. Robiąc historię i postać opieram się na fanowskim dodatku o Kislevie z Warhammer - POLTERGEIST. Najgenialniejszy opis tej krainy z jakim się do tej pory spotkałem.
 
__________________
"Gdy Ci obcych ludzi trzech mówi że jesteś pijany to idź spać" - Stare żydowskie przysłowie ;)

Ostatnio edytowane przez Bulny : 13-01-2008 o 18:04.
Bulny jest offline