Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2008, 23:49   #37
qaz
 
qaz's Avatar
 
Reputacja: 1 qaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie coś
Jeśli jeszcze ktoś nie widział jak ma wyglądać podzielony northrend to zapraszam do linku:
http://worldofwarcraft.com.pl/images.../Northrend.jpg

Z tego co wiem bicie Arthasa będzie możliwe, a dokładniej to bicie króla Licha. Nie zapominajmy, że Blizzard zamierza wydać kolejne dodatki z heroicznymi klasami, także nie każdy stanie po stronie plagi. (zważając, że dostaną alternatywę) Choć pewnym jest, że każdy będzie chciał sprawdzić jak wygląda gra z punktu widzenia Rycerza śmierci. Ja bynajmniej nie widzę rozgrywki gdzie po Northrend biegają sami RS i pokonują instancje bez wsparcia innych klas.

# Arthas wykorzysta graczy hordy i sojuszu do swoich własnych celow, tak jak Lich King wykorzystał jego
# Death knight prawdopodobnie będzie mógł “wyryć” runy na każdej broni (Co nie wyklucza dodania kilku itemow dedykowanych tej klasie)
Azjol’Nerub ma być ogromnym podziemnym instansem wypełnionym pająkami. Nexus składać sie będzie z trzech instansow i w ostatnim będziemy walczyć z Malygosem.
#Mal’ganis będzie ostatnim bossem CoT: Stratholme.

Mnie szczególnie interesują te runy, ciekawi mnie czy będzie to rozwiązane podobnie jak w Diablo czy może inaczej...
 
__________________
Dobry Polak , to mądry i światły człowiek , otwarty na innych ludzi i inne kultury , ale też człowiek ostrożny , człowiek czujny , mający regał książek , komputer z internetem i Ak 47 na strychu <joke>
qaz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem