Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2008, 20:58   #430
Manji
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 1 Manji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnie
Witaj panno Żuraw-ko. Cieszę się, że coś napisałś tylko tak trochę ... mało. Chciałbym sobie poczytać. Ale śledzę '12 masek' i z zapałem czytam wszystko co tylko się pojawi ale ostatnio Tammo i teraz Ty się nie popisaliście... Przykro mi z tego powodu

A co do 'sprzątnięcia' to niestety ale nie jestem Ninja, którzy zresztą nie istnieją... Polecał bym bycie miłym i prawdziwie myśleć pozytywnie (ogólne i o szefowej) powinno to zaowocować tym samym. Tak na zdrowy rozsądek, czy byś mówiła źle o kimś kto o Tobie mówi dobrze? Zwłaszcza to widoczne jest u kobiet, które bardzo dbają o opinię innych. A ludzka próżność nie pozwoli na to aby stracić źródło 'dobrego słowa'.

Pozdrawiam

Manji.
 
__________________
Świerszcz śpiewa pełen radości,
a jednak żyje krótko.
Lepiej żyć szczęśliwym niż smutnym.

Ostatnio edytowane przez Manji : 16-01-2008 o 18:16.
Manji jest offline