Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2008, 22:24   #74
Loona
 
Reputacja: 1 Loona jest na bardzo dobrej drodzeLoona jest na bardzo dobrej drodzeLoona jest na bardzo dobrej drodzeLoona jest na bardzo dobrej drodzeLoona jest na bardzo dobrej drodzeLoona jest na bardzo dobrej drodzeLoona jest na bardzo dobrej drodzeLoona jest na bardzo dobrej drodzeLoona jest na bardzo dobrej drodzeLoona jest na bardzo dobrej drodzeLoona jest na bardzo dobrej drodze
hehe... :P nie pijam i tyle :P nie lubie smaku i zapachu... poza tym mam coś w rodzaju uczulenia... a co do zabijania nie postujących osób to powiem wam tyle, że im więcej osób odpadnie tym będzie wam trudniej :P
co do sesji:
skład jeszcze nie est ustalony bo nie mam wymaganej liczby KP<w sumie to brakuje mi jednej :P>
takie sprostowanie: wylądowałiście w porcie, zeszliście na ląd i widzicie tylko białą, gęstą mgłę :P
co do ekwipunku to trzeba było sobie wybrac wczesniej, 150 sz zostaje poza tym<oczywiscie jesli z czyms przegniecie(czyt. zbyt wartościowe) to poweim, że wam to ukradli> i bandyci którzy was napadli mili za zadanie was zabic, ale coś im nie pykło :P
a co do reszty pieniędzy, to dam wam taką podpowiedź: uważajcie na co je wydajecie :P <nie wszystko jest warte> :P
 

Ostatnio edytowane przez Loona : 15-01-2008 o 22:49.
Loona jest offline