Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2008, 17:50   #20
Nansze
 


Poziom Ostrzeżenia: (0%)
Sagon to co nazywasz "czepialstwem" jest jak najbardziej na miejscu :P Bo widzisz, ja jestem humanistką i czasem może mi coś ubiec uwadze. I dobrze, że są osoby, które pomagają mi w "doszlifowaniu" sesji a więc wielki plus

hehe nieszczęsna kreatywność napisałeś, że kreatywność zależy od kreatywności gracza, a nie bohatera. Zgadza się :P Ale nie wierzę, że ktoś chodziarz troszkę nie utożsami się ze swoją postacią. Widzę, że tu małe zamieszanie się zrobiło. Więc postanowiłam iż Kreatywność zostanie "wchłonięta" (fajnie zabrzmiało ) do Inteligencji. Tak więc nie ma Kreatywności SeWi?

Sagon jeszcze jedno Jeśli chodzi o moją "totalnie amatorską i na bardzo niskim poziomie" mechanikę sesji to nie uważam ją za specjalnie trudną. To są dość proste obliczenia ;] Dzięki, którym nawet JA! nie wiem jaki będzie bieg wydarzeń. Chciałabym też hmm tak to nazwę ostrzec nie macie 100% pewności iż przeżyjecie do końca sesji. Groźnie to zabrzmiało, ale taka jest prawda. Będziecie musieli racjonalnie podejść do pewnych spraw. Nie będziecie walczyć z gosposią, która dzierży hak holowniczy ( nie pytajcie ) a Wy jedynie widelec. To taki przykład

MAŁE OGŁOSZENIE PARAFIALNE!!

9 graczy zdeklarowało się przystąpić do sesji. Zaś 2 zaczęły zarysy swoich KP.
Pamiętajcie! Czas macie do 21 stycznia w tedy to zostanie ogłoszona lista osób biorących udział w sesji.
 

Ostatnio edytowane przez Nansze : 16-01-2008 o 17:59.