Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2005, 21:05   #1
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Wakacje, wakacje... i po wakacjach :-)

Był juz temat o wakacyjnych planach, przyszła pora na rozliczenie się z nich i podzielenie z użytkownikami Waszymi wakacyjnymi podróżami.
Powiedzcie gdzie byliście i co robiliście, ile z tego, co sobie zaplanowaliście udało Wam się zrealizowac i - co najwazniejsze - czy zaliczyliście jakąś erpegową imprezę lub coś równie klimatycznego (turnieje rycerskie etc).

Zacznę od siebie. Od razu wyznaję, ze na żadnej imprezie erpegowej, tudzież konwencie nie byłam, a szkoda, bo plany były, a nawet mogło dojść do forumowego mini-mini zlotu (pozdrawiam Hoodzinkę Rycerskie uczty równiez mnie ominęły, ale nic straconego - będa wszak w przyszłym roku
Za to siedziałam sobie na wsi totalnie nic nie robiąc (no prawie nic - ogrywalam Nassaira w karty ) i zbijając bąki, od czego okrutnie się już zmęczyłam. Z mojego mega-planu wyjazdu do Warszawy nic nie wyszło, bo się rozchorowałam - kto to widział anginę w srodku lata No i do tego tęskniłam za LI
Co prawda został mi jeszcze jeden miesiączek nic nie robienia, ale może jakoś lepiej go spożytkuję. Na przykład siedząc na LI :P
 
Milly jest offline