Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2008, 21:33   #7
Ragnaak
 
Ragnaak's Avatar
 
Reputacja: 1 Ragnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwu
- Młodzieńcze, którędy do burmistrza tego miasta, bo jeszcze dobrze nie orientuje sie w okolicy ... tutaj mam iść w prawo czy tam (wskazuję palcem), następnie skręcić przy wraku pojazdu opancerzonego?

~ 200$ akurat przyda mi się na drobne wydatki oraz załatanie mojej sporej dziury budżetowej oraz zakupienie sprzętu, ale co najważniejsze będę mógł się podszkolić ... trochę już przerdzewiałem. Brak zajęcia przez dłużej niż kilka dni daje o sobie znak. Ciekawe jacy będą ci najemnicy. Pewnie banda amatorów, którzy nie mają zielonego pojęcia jak się trzyma broń - myśli przelatywały mi z prędkością światła lub osobnika skaczącego między wymiarami.

Gdy młodzieniec wskazał drogę udałem się w kierunku ratusza lub to coś co niby ma nim być, gdzie urzęduje burmistrz.
 
__________________
Miarą sukcesu jest krew : twoja lub wroga !!!

Ostatnio edytowane przez Ragnaak : 16-01-2008 o 21:38.
Ragnaak jest offline