Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2008, 22:29   #1
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Opowiadania jakie lubimy.

Witam!
Postanowiłem założyć ten temat, bo interesuje mnie jakie opowiadania cieszą się największą popularnością wśród naszych forumowiczów.

Może więc zacznę od siebie: Wychowałem się w większości na książkach R. A. Salvatore, więc lubię opowiadania (książki?) ze sporą ilością walki, a także opisami.
Sam bym najchętniej sięgnął po miecz i się z kimś zmierzył, lecz... nie mam miecza i nie wiem gdzie w moim mieście jest coś w rodzaju klubu pojedynkowego.
Następnie dobre opowiadanie wg. mnie powinno się zakończyć źle. Ot taka była by to dla mnie miła odmiana wśród całej tej masy opowiadań i książek gdzie dobrzy bohaterowie zwyciężają nawet walcząc z dwudziestoma złymi przeciw sobie (żeby nie było że wyssałem z palca ten przykład - wzięty z książki "Klejnot Halflinga" R. A. Salvatore).

A Ty jak myślisz?

Edit-down:
Czy ta ankieta jest aż tak słabo widoczna?
 

Ostatnio edytowane przez Gettor : 16-01-2008 o 22:46.
Gettor jest offline