Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2005, 21:51   #3
Templarius
 
Templarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Templarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwu
Pierwszą połowę wakacyji spędziłem u babci w ZIelonej Górze, oraz nad niedalekim do tej miejscowości jeziorkiem... ogólnie było mega nudno, no ale odwiedziłem rodzinkę... W drugiej połowie zaś rozmyślałem nad tym jak strasznie blisko jest rok szkolny ... no i duużo grałem w WH, NS no i troszke startujemy z kolegą w Wampira. Jednakoż graczy brak. Teraz planujemy z kumplem stworzyć w LO klub fantasy/rpg... a nie dalej jak przedwczoraj spędziłem z moimi wiernymi graczami NS pinkną noc ( i dzień ) pod namiotami , przy ognisku... zero snu - od groma sesji... no i sąsiedzi z okolicznych działek . A no i planujemy z tymi samymi zwońcami założyć mini-klan ASG 8) . Tyle ,że coś czasu brakło i wyszło na to, że wszystko będzie realizowane za rok... ale się wyspowiadałem '| .
 
__________________
"All those moments will be lost... In time... Like tears... In the rain. Time to die."
Templarius jest offline