Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2008, 21:34   #13
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
A teraz słowo ode mnie Pierwszy raz trafił mi się facet rpgowiec, w sumie drugi, ale obecny kocha te same klimaty co ja. Ma zamiar mi poprowadzić sesje solową w systemie Falla, jak tu można lepiej trafić?

Pamiętam czasy, gdy byłam z kolesiem, który uważał, że rpgi to za zabawa dla dzieci, że tacy ludzie jak my to ludzie z problemami, którzy tworzą postacie by leczyć się ze swoich kompleksów. Miałam naprawdę dość, gdy co wieczór po oderwaniu się od LI słyszałam niewybredne żarty i obraźliwe teksty w moim kierunku i moich przyjaciół. Ciężko z takim żyć, choć myślałam, że będę z nim całe życie, to była by to dla mnie katorga.

Teraz można rzec, że mam ideał. Czuję się szczęśliwa, zwłaszcza, że jak zarzucę jakimś tekstem strikte rpgowym to zrozumie i również będzie się ze mną z owego śmiał. Coś takiego jest bardzo ważne, ale to jakim człowiekiem prócz rpgowania również, ja nie mam mu nic do zarzucenia. Każdemu życze takiego partnera, niech was rozumie i kocha za to kim jesteście.

Pozdrawiam wszystkich
zwłaszcza Wallace
Ruda
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem