Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2008, 22:33   #22
shadowdancer
 
Reputacja: 1 shadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumny
Gdy nowy przybysz odezwał się do nich, przebiegł oczami po obecnych. Jego oczy ominęły wszystkich, prześlizgując się po ich twarzach. Jedynie na nim i dwóch orkach zatrzymały się na ułamek sekundy dłużej. Dla bystrego wzroku Thanatosa było to jednak jak cała godzina. Wiedział, że nieznajomy przybysz ma niejaką awersję do wszystkich nie-ludzi, ale po co od razu to manifestować? No, słaba manifestacja. Ktoś obdarzony mniej ostrym wzrokiem na pewno by tego nie dostrzegł... Zauważył także mniej pokojowy ruch ręki Ridasela, gdy dłoń jego dotknęła głowicy noża. On także, delikatnie, by gest ten został niedostrzeżony , zacisnął dłoń na lasce, choć jego odpowiedź była równie uprzejma co Ridasela:
-Witaj, Ridaselu. Ja jestem Thanatos, mam nadzieję, że nie wystraszyłem twojej siostrzyczki... Nie było to moim celem - z wyglądu młodzieńca wnioskował, że on także był półniebianinem. Tą informacją postanowił podzielić się ze wszystkimi dopiero później, ale chciał wtajemniczyć choć jedną osobę, i wiedział już kogo. Tymczasem ciągnął swoją wypowiedź - Ponieważ twierdzisz, że to miasto nie jest wymarłe, co jest zapewne prawdą, to czy mógłbyś wskazać nam jakieś sklepy? A ludzie po prostu ukryli się przed tak dziwną bandą jak nasza? - rzeczywiście, ich grupka mogła budzić niejakie kontrowersje. Elf, człowiek i inny człowiek, ale nieco nieziemski były jeszcze do przyjęcia, ale dwaj orkowie i drow tworzyły z tego ciekawy zestaw - odnośnie zaś twoich pytań - przybywamy z plaży, na której musieliśmy awaryjnie lądować. Oczekujemy od was trochę pomocy... Przede wszystkim przy zdobyciu map i płótna na żagle - Thanatos nie widział powodu, by nie odpowiedzieć na grzecznie zadane pytanie. Zresztą, miał niejakie zaufanie do niebian, jeśli można mówić o zaufaniu wśród drowów...
 
shadowdancer jest offline