Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2008, 11:20   #16
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Nie wiem czy masz może problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Napisałam wyraźnie, że sesja może odbyć się na forum i nie widzę problemów, a wymagam jedynie tego, żeby jej autor wyraźnie napisał, że będzie prowadził na podstawie gry. Mam to jeszcze podkreślić? Dokładnie tak samo jak sesje prowadzone na podstawie książek - chodzi o to, żeby informować ludzi w co się "pakują". Bardzo Cię proszę, nie insynuuj tutaj, że kogokolwiek napiętnowałam. No chyba, że zwrócenie uwagi jednemu użytkownikowi o uzupełnienie informacji co do sesji jest dla Ciebie napiętnowaniem? Albo zwrócenie uwagi drugiemu, żeby nie obrażał nikogo? W takim razie mamy rozbieżne poglądy na temat znaczenia niektórych słów. Jeśli chcesz dalej dyskutować na ten temat zapraszam Cię na PW.
 
Milly jest offline