Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2008, 01:05   #43
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
O WoWie wiem mniej więcej tyle co Ty Groovy. Bardziej chciałbym podyskutować niż o coś pytać.

Trzeba przyznać Blizzardowi jedno - daje ciała z kolejnymi częściami tak samo jak na przykład Piracy z Karaibów.
Kiedyś to była cudowna gra z historią, tradycją a nawet kulturą. Kiedyś to można było pomyśleć o WoWie i stwierdzić "Kurde, jak ja bym chciał tam mieszkać na prawdę".
Jednak Kiedyś to był tylko Azeroth. Teraz jest Outlands - kraina zbyt nowa, robiona w zbytnim pośpiechu by być dobra. Najprostszy przykład - Auchundium - co to jest? Skąd się to wzięło? Czemu nad tym latają dusze umarłych? Nie wiadomo. Przynajmniej ja nie dopatrzyłem się odpowiedzi.

Jeśli zaś chodzi o boty to "spotkałem" jednego zaprogramowanego na lvlowanie - zabiłem go to wskrzesił się dokładnie na swoich zwłokach. I tak 20 razy, bo potem mi się znudziło.

Właściwie tyle odemnie w kwestii szczegółowej opisu negatywnej części tej gry, to teraz może tak ogólniej:

Obserwujemy WoWa niczym wykres - wykres który niebezpiecznie, nieubłaganie i ku naszej rozpaczy idzie w dół. A wszystko to dla pieniędzy.
 
Gettor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem