Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2008, 01:16   #832
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Od prawie godziny siedzę przed kompem ze zwieszoną szczęką. Naprawdę. Przeczytałem retrospekcje, to musiałem przerwę sobie zrobić na piwo. Właśnie się dowiedziałem, że nie złożyłem moich prawdziwych rodziców w ofierze. Przeżywam zawód z tego powodu, bo czyż Bolesna Śmierć może docenić teraz moje oddanie?

Yokurze nie zazdroszczę jego heroicznego zachowania. Sam chyba wolę siedzieć w ciemnicy w takim, a nie innym stanie, niż narażać się na rozerwanie pachwiny.

A teraz dalsza część posta z cyklu: sto pytań do mistrza gry:
- wstępnie (wiem, że ciemność i szok wywołany bólem utrudnią mi oględziny) w jakim stanie jest mój pancerz? Czy to tylko kilka pęknięć, otworów, przez które przelewał się kwas, [i to on jest głównym sprawcom moich obrażeń] czy może mam na plecach krwawe strzępy blachy, a głównym źródłem moich obrażeń były ostrza mieczy?
- Czy mogę ocenić, czy zbroja jest do wyrzucenia?
- Czy orientuję się w terenie na tyle dobrze, że wiem dokładnie gdzie jest Rasgan, czy może szok i ciemność się na mnie odbiły?
- Czy Rasgan ma ponad 120 punktów życia? i co się stanie, jeżeli zabije go jednym czarem? Ożyje? [to oczywiście żart, przecież kto chciałby się mścić, za doprowadzenie na skraj śmierci i zniszczenie ulubionej zbroi? Chyba ktoś naprawdę zły]

Aha, cieszę się, że tym razem moje pesymistyczne wizje się nie sprawdziły (mam obie nogi itp) Pamiętajcie, że przepowiedziałem smoki i lisze! No i armię demonów!

Jeżeli posta nie wrzucę jutro (znaczy dziś) to nie wyrobię się wcześniej niż w środę koło południa niestety, zaliczenie, poprawki no i takie tam.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 20-01-2008 o 01:19.
Mi Raaz jest offline