Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2008, 10:22   #833
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
Właśnie się dowiedziałem, że nie złożyłem moich prawdziwych rodziców w ofierze. Przeżywam zawód z tego powodu, bo czyż Bolesna Śmierć może docenić teraz moje oddanie?
Cóż...jakie to ma znaczenie czy zabił Mi Raaz rodziców czy nie? Przecież i tak nie miał z nimi żadnych więzi emocjonalnych. Z punktu widzenia Mi Raaza to byli jego prawdziwi rodzice, więc Ashur docenił ten gest.

Cytat:
- wstępnie (wiem, że ciemność i szok wywołany bólem utrudnią mi oględziny) w jakim stanie jest mój pancerz? Czy to tylko kilka pęknięć, otworów, przez które przelewał się kwas, [i to on jest głównym sprawcom moich obrażeń] czy może mam na plecach krwawe strzępy blachy, a głównym źródłem moich obrażeń były ostrza mieczy?
- hej, jesteście doświadczonymi wojami, ból nie powinien zaburzac oceny sytuacji. Obrażenia, pochodzą po połowie z kwasu i od miecza, złagodzone przez cialo ghula (dzieki temu Mi Raaz żyje)...Oecnie kwas juz nie pali, a zasklepił świeże rany choc w bolesny.

Cytat:
- Czy mogę ocenić, czy zbroja jest do wyrzucenia?
To jest magiczna zbroja, ergo nie niszczy się tak szybko. Nadal zapewnia pełny bonus, choć wizyta u płatnerza byłaby na miejscu.

Cytat:
- Czy orientuję się w terenie na tyle dobrze, że wiem dokładnie gdzie jest Rasgan, czy może szok i ciemność się na mnie odbiły?
Oczywiście, że wiesz..

Cytat:
- Czy Rasgan ma ponad 120 punktów życia? i co się stanie, jeżeli zabije go jednym czarem? Ożyje?
Dane o hitpointach są zastrzeżone... Jeśli jednak uda ci się go zabić to oczywiście ożyje. Niestety koszt takiego ożywiania jest jak przy zaklęciu zmartwychwstanie czyli permamentna utrata jednego poziomu, a w przypadku ich braku punktu Budowy. To że Rasgan potrafi ożyć nie oznacza, że powinien beztrosko narażać się na śmierć...wszystko ma swoją cenę.

I jeszcze jedna sprawa...

Cytat:
No chyba, że na kostkach wypadło mi, że wpadłem w szał albo coś.
Twoja postać wpadła w szał nie dlatego, że tak wypadlo na kostkach, ale dlatego, że tak sugerowałeś w swym poście...

Cytat:
Elf czuł zew mordu, musiał kogoś zabić dzisiejszej nocy.
etc..

Cóż, każdy może wpaśc w szał, ale tylko barbarzyńca i pewne klasy prestiżowe, mogą z szału korzystać w sposób skuteczny...Dla reszty to zwykła furia która przynosi więcej szkody niż pożytku.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.

Ostatnio edytowane przez abishai : 20-01-2008 o 11:47.
abishai jest offline