Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2008, 13:05   #11
Dogen
 
Dogen's Avatar
 
Reputacja: 1 Dogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputację
Cieszę się, że na razie w miarę się podoba. Jeśli chodzi o tempo to też jestem zaskoczony, dałem bezpieczną granicę jednego posta na tydzień, bo różnie to bywa, jak dajemy radę pisać więcej to dobrze, jak będą zastoje, bo nie wykluczam takiej opcji to też się raczej nic nie stanie, byle w miarę trzymać się tej górnej granicy.
Akcja popycha siÄ™ do przodu i oby tak dalej.
Althorion, twoje posty są okey, to zależy od twojego odczucia, jeśli uważasz że jest okey to spoko, ale jak masz wenę to rozpisuj się, na tym to polega.
Dzisiaj prawdopodobnie zamieszczę następną dawkę naszej historii, a więc do dzieła i jedziemy z tym koksem.

Pytanie do Wojnara: Jak na razie ty mi jeszcze nie odpowiedziałeś, a musimy cię nadgonić żeby ruszyć dalej, kiedy coś napiszesz? Bo w zasadzie czekamy na ciebie.


pozdrawiam serdecznie.
 
__________________
Wycofuję się na z góry upatrzoną pozycję

Ostatnio edytowane przez Dogen : 26-01-2008 o 14:49.
Dogen jest offline