Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2008, 14:57   #11
Kerm
Administrator
 
Kerm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputację
Cytat:
Pytanie czy stwierdzenie?
Odkrycie
Cytat:
Jeśli ktoś nie miał miecza to go dalej nie ma. To jest tylko ulepszenie, jakby magiczny kryształ, tylko w formie miecza.
W takim wypadku to będzie traktowane jako zwykły ekwipunek, czy przedmiot kostkowy?
Cytat:
Miecza na k12 już nie da się ulepszyć. Można tylko znajdować inne miecze z premią, naprzykład k12+1
W skarbach można znaleźć wszystko co tylko pomysłowy MG wymyśli. Sami zobaczycie.
Jeśli mnie pamięć nie myli, to MG nie jest zbyt hojny... Chyba, ze chodzi o wrogów
Cytat:
Ta zasada nie tyczy się łuku. W celnym strzale zawsze masz tylko 50% szans na trafienie.
Czy z tego wynika, że wojownik k12 i wojownik k4 mają takie same na oddanie celnego strzału? W takim razie, jeśli wojownik k4 ma władać bronią, to lepszy jest łuk, niż miecz, prawda?
Cytat:
Hmm, każdy potwór ma określoną ilość PW, oraz szans na trafienie go. Dlatego też niezbyt rozumiem ten kawałek w mini-podręczniku. Od miecza zależy ile obrażeń zadasz, a od kostek wojownika czy trafił czy nie.
Zatem zapominamy o podręczniku i kostkach 2, 4, 6

Pytanie z kategorii "Mechanika konfliktów".
Naturalny pancerz (i inny pancerz wroga) działa na takiej samej zasadzie, jak zbroja bohatera (czyli nasza)?

Cytat:
Co ja Ci zrobiłem, że mnie straszysz?
Może mi podpadłeś A może to sympatia
 
Kerm jest offline