Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2008, 15:30   #12
Lukadepailuka
 
Lukadepailuka's Avatar
 
Reputacja: 1 Lukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znany
Cytat:
Szczerze mówiąc nie lubię mechaniki innej niż Storytelling. Nie lubię rzutów kośćmi bo zawiera to więcej zachodu niż to warte i nawet w sesji Gettora i Almeny wzbraniam się od kości jak tylko mogę.
Uważam, że to MG, jako bóg w swoim świecie, decyduje o tym czy akcja się udała, czy nie.
Rozumiem, MG chce być obiektywny i tak dalej, ale gracz pisząc się na sesję, podpisuje tak jakby umowę, w której zobowiązuje się ufać swojemu MG.
Luka, sesja byłaby świetna, gdyby nie ten system. Wczoraj nie zauważyłem tego i powiedziałem, że wezmę udział, ale teraz nie wiem... Takie małe wytłumaczenie do Mistrza, dlaczego zmieniłem zdanie.
No to przykro mi Alaron. Wielka szkoda, że tracę takiego gracza, podzielam po części Twoje zdanie, ale jednak pomysł powstał na oparciu w mechanicę. Sam chciałbym sprawdzić jak to wyjdzie w internecie, chociaż spodziewam się problemów. No, cóż. Szkoda. Mam nadzieje, że się jeszcze nawrócisz.

Cytat:
W takim wypadku to będzie traktowane jako zwykły ekwipunek, czy przedmiot kostkowy?
Przedmiot kostkowy. Nie ma tak dobrze.

Cytat:
Jeśli mnie pamięć nie myli, to MG nie jest zbyt hojny... Chyba, ze chodzi o wrogów
Nie no. Coś tam dam. Żeby mieć uciechę z waszych min, jak będą wam to zabierali.

Cytat:
Czy z tego wynika, że wojownik k12 i wojownik k4 mają takie same na oddanie celnego strzału? W takim razie, jeśli wojownik k4 ma władać bronią, to lepszy jest łuk, niż miecz, prawda?
Tak z tego wynika.

Cytat:
Zatem zapominamy o podręczniku i kostkach 2, 4, 6
Już zapomniałem.

Cytat:
Pytanie z kategorii "Mechanika konfliktów".
Naturalny pancerz (i inny pancerz wroga) działa na takiej samej zasadzie, jak zbroja bohatera (czyli nasza)?
Yes, ja, da, tak.
Ej! Poczekaj, Ty patrzyłeś na spis potworów, tak? Niedobry Kerm. <grozi palcem>

Pozdro.
 
Lukadepailuka jest offline