Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2008, 16:32   #24
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Vv0!t3k osoby, które maja wątpliwości co do sesji po prostu je wyrażają. Z tego co czytam nie rozwiałeś tych obaw. Rozumiem, że przeszedłeś grę i skłoniło Cię to do próby stworzenia czegoś podobnego w oparciu o bardzo dobrą fabułę z gry, ale musisz być bardziej konkretny. Póki co radze przejrzenie innych sesji żeby poznać jak to wszystko wygląda w praktyce. Zawsze możesz też zapytać o radę bardziej doświadczonych MG, ja zrozumiałem twój pomysł tak jakoby miało być to tło dla wydarzeń dziejących się w grze i nie mające aż tyle wspólnego z fabuła komputerową. Jeśli natomiast chciałeś skopiować całą fabułę z gry to jaki w tym cel? Milly zresztą dość dobrze chyba powiedziała to. Zresztą kopiowanie fragmentu dialogów z gry jest moim zdaniem poniżej pasa. Zachowuj się poważnie a inni będą traktować Cię poważnie, na marginesie sam tytuł tego rekruta brzmi tak jakbyś sam nie wiedział co tu robisz. No i wiesz skupianie się na tylko i wyłącznie na elementach z gry może być trochę nudne dodaj coś od siebie albo poszperaj w książkach Sapkowskiego tak żeby nie ograniczać się tylko do gry. Uwaga co do KP, Kaer Morhen to twierdza wiedźminów więc jak piszesz że kilku osobników ćwiczyło na manekinach na jej dziedzińcu albo pomagają w jej obronie to ciężko mi zrozumieć jeśli prawie cały cywilizowany świat nienawidzi Wiedźminów to zlepek różnych ras miałby im pomagać a już tym bardziej potworów - których przecież Wiedźmini tępią - bo widzę że dopuszczasz także taką możliwość. Zresztą jadąc dalej widzę inne sprzeczności choćby w klasach. Zapoznaj się z tym światem najpierw i dopracuj wszystkie elementy no i nabierz doświadczenia i wtedy się możesz za coś takiego brać. Życzę powodzenia.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline