Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2008, 16:41   #19
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Otóż, czemu wszyscy zawdzięczają moją wizytę w tym temacie... PONOWNIE?
Wyspa powstaje, ale jest nie ukończona, cały świat w sensie geograficznym posuwa się bardzo powoli do przodu. Zadacie pytanie: "Więc co ty tu robisz? Won tworzyć ten światek i zgłaszaj się", ale niieee.... Planowałem rozpocząć sesję na wyspie wielkości... no, powiedzmy trochę mniejszej niż Polska, jednakże jest prawie cała pusta w środku. Nie mniej jednak skończyłem kilka "wysp" tej wyspy, składające się w sumie na powiedzmy... trzy czwarte Mazowsza i myślę, że na razie to w pełni wystarczy, a w trakcie będą dochodzić kolejne kawałki lądu.
Tak sobie myślę, że warto by było sprawdzić swoje siły, więc prosiłbym Redone o pomoc, jako specjalistkę w dziedzinie fantasy.
 
Alaron Elessedil jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem