Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2008, 00:46   #17
Khemi
 
Khemi's Avatar
 
Reputacja: 1 Khemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znany
1. Nie dopuszczam Chowańców dla Magów ani rozbudowanych stad żywicieli czy ghuli dla pijawek ani własnych Caernów dla Garou... Jak już zaznaczyłem dwukrotnie lub więcej - zakładam, że postacie będą początkujące a jeśli dołączą do nas starzy wyjadacze, to zakładam, że będą odgrywać młodocianych przedstawicieli swoich ras / profesji / klanów / plemion / rodzin itp.
2. Rekrutacja trwa do momentu zebrania wszystkich graczy. Gdyby to ciągnęło się zbyt długo, to wystartuję już np. z pięcioma graczami a resztę będę "dorzucał" do sesji. Nie ma pośpiechu, zawsze można limity zwiększyć (w zależności od śmiertelności poszczególnych graczy hehe)
3. Odpowiedź na PM wysłana. Nie musicie informować mnie o tym, że robicie właśnie postać lub, że czekacie na odpowiedź na PM'kę, gdyż nie chciałbym, żeby któryś z szanownych modów zakneblował mi potencjalnego gracza z powodu takich postów.
4. Pamiętajcie, że wysłanie mi samej karty nic nie znaczy - dołączę taką do kolekcji tysiąca moich postaci i tyle. Liczy się OPIS i HISTORIA a dopiero potem patrzę na kartę postaci. Pamiętajcie też, że jeśli posiadacie cokolwiek, szczególnie broń lub pojazdy - musi być to poparte cechą "mienie" na karcie postaci. Za jedną kropkę mienia niewiele kupicie. (Pamiętaj o tym Etopiryna :P)
5. Jeśli już dojdziecie do karty postaci to pamiętajcie żeby wypełnić wszystkie pola. Jeśli Tworzycie maga ale nie podacie tradycji esencji itp to będzie problem. Oczywiście patrząc po sferach / darach / dyscyplinach - mógłbym się domyśleć kim jest wasza postać ale wolałbym nie pozostawiać tego przypadkowi...
6. Pamiętajcie, żeby sprawdzić dwa razy zanim cokolwiek do mnie napiszecie. Błędy ortograficzne wcale nie skłaniają do czytania...
 
__________________
Projektant wie, że osiągnął doskonałość nie wtedy, gdy nie ma już nic więcej do dodania, lecz wówczas, gdy nie ma już nic więcej do odjęcia...

Ostatnio edytowane przez Khemi : 21-01-2008 o 00:59.
Khemi jest offline