Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2008, 11:41   #40
wojto16
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 1 wojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
Etam wojto marudzisz.

Współczynniki mają jedynie służyć jako pomoc w stwierdzeniu czy np: Twoja postać jest bardziej silna niż zręczna czy bardziej wytrzymała niż inteligentna XD

Somethinking like that xP (że tak się wyrażę O.o")

Poza tym ty jak zobaczysz mnie w jakiejś sesji to tam idziesz XD
Nansze, gracza przyprowadziłam <woła>

A co do historii postaci, nurtuje mnie to: Jak ściągnę z jakiegoś horroru, to pewnie się obrazisz? XD Bo oglądałam taki . . . no wiesz . . . ciekawy ;3
Zresztą ja maniaczką horrorów jestem ^_^
Jaaaaasneeeeee. Masz się czym chwalić. Nie dlatego, że sie zgłosiłas tylko dlatego, że tą sesję dopieor co zauważyłem. Wcześniej jej nie widziałem. Wchodzę rekrutacje i patrzę, a tu sesja której tytuł sam sugeruje, że to sesja grozy. Więc czemu by nie zagrać (w Zew Cthulhu nie grałem od bardzo długiego czasu). Co do wspólczynników to jednak charyzmę można by sobie darować.
 
wojto16 jest offline