Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2008, 17:19   #840
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
Czy ghule to może dobre lub neutralne istoty? Bo tak sobie przeglądam listę moich czarów i doszedłem do wniosku, że chyba tylko dobrym i neutralnym istotom mogę cokolwiek zrobić;/ jeżeli na mej drodze spotkam jakichś złych, to zaczną się poważne schody.
Niewielu nieumarłych to dobre/neutralne istoty...I ghule nie sa pod tym względem wyjątkiem. Ghule są złe, nie tylko ze wzgledu na swój plugawy status nieumarłego, a także ze wzgledu na dietę.

Cytat:
Przy następnej modlitwie do Ashura poproszę o nowe czary. Jest taka możliwość?
Listę przygotowanych czarów każdy kapłan,druid, czarodziej może przygotować przed lub po śnie (co prawda technicznie rzecz biorac kpalan powinien przygotowywać czary podczas modlitwy o konkretnej świętej dla danego bóstwa porze, ale nie zumszam was do takiego realizmu).
Kapłan moze przygotowywać dowolne czary z listy czarów kapłańskich, gdyż czarów tych nie musi się uczyć, a są mu zsyłane przez bóstwo. I za każdym razem moze to być inna lista.
Przygotowaną listę należy przesłać mi na Pw.
Pamietaj Mi Raaz nic nie stoi na przeszkodzie, byś przygotował czary typu leczenie ran i kompletnie pominął czary typu zadawanie ran ...gdyż te ostatnie możesz rzucać "spontanicznie".
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.

Ostatnio edytowane przez abishai : 21-01-2008 o 17:26.
abishai jest offline