Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2008, 21:18   #19
Khemi
 
Khemi's Avatar
 
Reputacja: 1 Khemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znany
wszystko macie w tym artykule.

Esencja to tak jakby natura Twojego Avatara... Dynamiczna, Pierwotna itp.

Masz 3 podobne cechy:

Natura: to taki, jaki jesteś na prawdę. tzn. dobry, zły, jesteś buntownikiem, czy masz złote serce, czy po prostu jesteś samotnikiem

Postawa: To to, jak pokazujesz siebie na zewnątrz - innym ludziom. Czyli jest podobna do Natury ale nie koniecznie musi być identyczna. Może nawet skrajnie się różnić...

Esencja to natura Twego Avatara, jak wspomniałem


Jednakże!!! jeśli masz takie problemy z podstawowymi wiadomościami o magu to może jednak powinieneś zastanowić się nad postacią śmiertelnika?? To zależy od ciebie i od opisu postaci oczywiście, ale jeśli będziesz nieudolnie odgrywał maga - takie same będą jego działania / magia itp.

Wybacz, jeśli cię uraziłem Enneid, ale jak już wspomniałem (chyba) - jeśli ktoś nie zna dobrze systemu a jednak będzie podszywał się pod nadnaturala to to zauważę - gram w WoD od 11 lat... ...(i wcale się nie chwalę )

EDIT: a akurat w Maga to grałem jeszcze według 1 wydania angielskiego...
 
__________________
Projektant wie, że osiągnął doskonałość nie wtedy, gdy nie ma już nic więcej do dodania, lecz wówczas, gdy nie ma już nic więcej do odjęcia...

Ostatnio edytowane przez Khemi : 21-01-2008 o 21:30.
Khemi jest offline