Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2008, 00:10   #7
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
No czekamy jeszcze na homeo? Co do przyszłej wyprawy. Mam pytanie do MG, jaki dostaniemy sprzęt? Rozumiem, że SIS traktuje naszą kację priorytetowo, więc raczej nie będzie braków w zaopatrzeniu?

Więc ja to widzę tak:
- O'Riley: lornetka, Springfield + celownik optyczny, Thompson M1A1, i jakiś pistolet z tłumikiem
- nasz Ranger: BAR, reszta wg. jego uznania
- homeo: BAR, plus ewentualnie shotgun
- estragon: thompson, jakieś narzędzia
- rainrir: thompson M1A1, plus oczywiście ładunki wybuchowe

Myślę, że taka konfiguracja ekwipunku zapewni odpowiednią siłę ognia. Możecie się z nią nie zgadzać i wprowadzać własne modyfikacje, zresztą do Hawka należy ostatnie słowo. O takich podstawowych rzeczach jak żywność, czy amunicja nie wspominam bo to oczywista oczywistość. Każda z postaci powinna dostać także sprzęt odpowiadający jej umiejętnościom, nie znam ich dokładnie więc mogłem nie trafić z typem uzbrojenia.

Pytanie techniczne:
- Czy jest w drużynie jakiś ktoś z umem medycyna?, albo pierwsza pomoc?


Pozdrawiam MG i wspólgraczy
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451
merill jest offline