Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2008, 11:44   #17
Lhianann
 
Lhianann's Avatar
 
Reputacja: 1 Lhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputację
No dobra.
Kiedyś trzeba to zrobić, i wstawić ocenę z komentarzem, bo nie wstawiam ocen bez komenta.
Styl- jak dla mnie wysoce poprawny.
estem osobnikiem połykającym książki różnorakiej tematyki, a styl oceniam po tym jak mi się czyta,po tym jak autor radzi sobie z konstrukcją zdań, wyrażania myśli, emocji i uczuć bohaterów no i oczywiście po konstrukcji tzw. tła.
I powiem ci, Grey'u, że opowiadanie pod względem stylu mi się spodobało, chodź paru rzeczy immo brakowało.
Chociażby tego jak wyglądają owe przewijające się w opowiadaniu osoby.
Gdy nie ma się żadnej 'zahaczki' co do wyglądu, to czasem nawet wyobraźnia nie chce współpracować
Pomysł- tu głos wzięło moje umiłowanie do broni palnej, militariów i innych takich fajnych rzeczy.
Dlatego, mimo, być może wielu grzechów widzianych przez moich przedmówców taka a nie inna ocena.
I jeszcze za bardzo i ciekawie opisane uczucia - są intensywne, wrą w bohaterze, rządzą nim, nie dają mu spokoju...
Przydatność- dla mnie jako pokazanie jak w krótkiej formie można zawrzeć naprawdę ciekawy pomysł, dobry warsztat i pasję- bo właśnie to w tym opowiadaniu mi się podobało najbardziej- pasja.
Dla mnie nie jest to rzecz napisana - ot tak sobie.
Jest prawdziwe.
 
__________________
Whenever I'm alone with you
You make me feel like I'm home again
Dear diary I'm here to stay
Lhianann jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem