Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2008, 22:55   #5
Malekith
 
Malekith's Avatar
 
Reputacja: 1 Malekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumny
Sonda jak każda inna. Ale zrozumiałe, że zdecydowana większość userów to pewnie windowsiarze. Chociaż z drugiej strony może niezrozumiałe...

Jeśli chodzi o mnie to Linux, obecnie Kubuntu Gutsy Gibbon. Kiedyś też nie rozumiałem linuksiarzy, kiedy to w słodkiej nieświadomości byłem tylko użytkownikiem windowsa. Ale przesiadłem się niecały rok temu i nie żałuję. Wszystko chodzi ładnie, pięknie, stabilnie, bez wirusów, spyware i innych dupereli, brak konieczności reinstalacji windy co kilka miesięcy aby uniknąć zamulenia. Pod kątem wydajności działania na tym samym sprzęcie, linux wypada o niebo lepiej. A jak się system sypnie (co się zdarza, owszem) to jego przywrócenie do sprawnego działania jest raczej bezbolesne, nie wymagające reinstalacji systemu. No i do pracy którą wykonuję Linux zdecydowanie lepiej się nadaje. To jeden z głównych argumentów. Ale na kompie wciąż mam na boku zainstalowanego windowsa. Ale tylko w charakterze konsoli do gier Bo do czegokolwiek innego to windows się nie nadaje...

Ale dobra... uprzedzam komentarze moderatorów: to nie ma być dyskusja o wyższości jednego systemu nad drugim, sorki - poniosło mnie Takie tam luźne rozważania... Z mojej strony to tyle.
 
__________________
Są dwa rodzaje ludzi: ci, co robią backupy i ci, co będą je robić...
Malekith jest offline