Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2008, 15:57   #23
John5
 
John5's Avatar
 
Reputacja: 1 John5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłość
A co cię w niej przeraża?
A za Misia Gry to ja cię zaraz pociągnę... dwuręcznym toporkiem przez łeb (żartuję oczywiście)

Cytat:
Napisał wojto16
Mam nadzieję, że nie przeszkadza to, że piszę z pierwszej osoby. po prostu tak pisałem w swojej pierwszej sesji i stwierdziłem, że nawet fajnie to brzmiało. Więc postanowiłem to samo zrealizować w tej. A jako ciekawostkę podam, że w prawdziwym świecie naprawdę od niektórych dowódców można dostać w mordę za "tak jest, sir". Więc Garret nie przesadza.
Wolałbym, żebyś pisał w 3 osobie, ale jeśli Kokeszowi i Yasiowi będzie to odpowiadać to ja nie mam nic naprzeciw

A co do tego "sir" to ja (przynajmniej w "swoim" oddziale) nie chcę czegoś takiego widzieć. Tytuł "sir" po pierwsze nie jest polskim słowem, po drugie używa się go w armiach anglojęzycznych, a świat gry to nie Wielka Brytania ani USA czy Australia.
 
__________________
Jeśli masz zamiar wznieść miecz, upewnij się, że czynisz to w słusznej sprawie.
Armia Republiki Rzymskiej
John5 jest offline