Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2008, 01:12   #41
Hawkeye
 
Hawkeye's Avatar
 
Reputacja: 1 Hawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputację
Co do tego ruchu .. doprowadźcie swoje postacie do portu. Dostaliście wskazówkę jak możecie się tam dostać (ciężarówka) czy z niej skorzystacie zależy od was.

To jest ruch dla was, wykażcie się w pisaniu, ja nie ingeruję (tylko bez przesady, jak ktoś mi napisze, że wygrywa miliard dolarów grając w pokera z arabami, to trafi go mini kometa :P)

Pokażcie czym interesuje się wasza postać, to idealny moment na zapoznanie innych graczy z nią.

Wszystkie potrzebne wam informację zamieszczę w kolejnym ruchu (muszę je jeszcze przygotować).

Obsługę przepraszam za dwa posty pod sobą w krótkim czasie, ale połączę je niedługo. Chcę tylko, żeby wszyscy wiedzieli co się dzieje
 
__________________
We have done the impossible, and that makes us mighty
Hawkeye jest offline