Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2008, 19:59   #32
Elmero
 
Reputacja: 1 Elmero ma wyłączoną reputację
Co się stało??? Całe szczęście Dawid żyje. Wnerwiłem się!
Thomas wziął trochę papieru toaletowego, wyjmuje igłę z szyi Dawida, owija w papier i wkłada do kieszeni tak, aby się nie wbiła. Całe to zamieszanie strasznie Storma rozzłościło. Wziął przyjaciela pod pachę i już miał z nim wrócić do stoliku, aby ostrzec Kate i Jinx oraz aby dowiedzieć się od Killby szczegółów, kiedy nagle zobaczył w drzwiach Kate.
-Przepraszam, że przeszkadzam, ale prawdopodobnie ktoś chce nas zastrzelić

Powiedziała i uśmiechnęła się szeroko. Szybko jednak uśmiech spełzł jej z twarzy. Wzrok miała wbity w Dawida.
[i]-Rozumiem, że tutaj też mamy problem...
-Właśnie chciałem wam powiedzieć, że mamy przerąbane, ale nie wiedziałem, że aż tak od razu. Musimy stąd uciekać. Proponuje wyjść tylnym wyjściem i albo ukryć się gdzieś w pobliżu, albo dotrzeć do mojego samochodu i odjechać. Jest niedaleko- mówiąc to, Thomas z balastem dołączył do Kate.
-Jinx, nie wiem, co tu się dzieje, ale będziesz musiał nam to wszystko wytłumaczyć. Pomóż mi z Dawidem, ciężko go samemu nosić. Jeżeli macie lepszy plan ucieczki to szybko mówcie. Kate, prowadź do tylnego wyjścia.
Storm opanował się i skupił na bieżącej sytuacji. Robiło się nieciekawie.
 

Ostatnio edytowane przez Elmero : 27-01-2008 o 22:33. Powód: niezgodność z postem Kate
Elmero jest offline