Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2008, 00:14   #42
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Ja swojego posta dam jutro wieczorem albo we wtorek wieczorem. Trza się trochę rozerwać przed misją. Co do postów innych graczy, nie musicie za mną czekać, w końcu to wasz czas wolny, róbta co chceta tylko mi trzeźwi macie być i w jednym kawałku...

Pozdrawiam

EDIT:Przepraszam za zwłokę HAwk i wy drodzy współgracze. Post jutro jak amen w pacierzu.

EDIT 2:Post już jest,mam nadzieję że nie zrobiłem z Psów melodramatu. Uznałem że ostatnie godziny przed akcją lepiej spędzić przyjemnie niż np. ćw rzuty granatem czy nożem, czy może sztuki walki jakieś. Zresztą miało być w konwencji nieco filmowej, no i jest - a'la Casablanca. Pozdrawiam graczy i MG.
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451

Ostatnio edytowane przez merill : 31-01-2008 o 01:11.
merill jest offline