Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2008, 02:20   #50
Khemi
 
Khemi's Avatar
 
Reputacja: 1 Khemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znany
Nie martw się Liliel - z niejakim opóźnieniem ale właśnie doczytałem wszystkie emalje...


Mam jedną prośbę - gdyż już mam 3 graczy, u których skrót historii to: matka umarła, ojciec wychowywał, ojciec zmarł, ciotki/wujkowie/dziadkowie wychowywali, ciotki/wujkowie/dziadkowie zmarli, spadek...


Rozumiem, że pasuje to w waszym przypadku do rysu postaci jednakże kolejnych kandydatów już bardzo proszę - pisząc historię - pozostawcie przynajmniej jednego członka rodziny przy życiu...


Inaczej wszystkim, którzy będą mieli takie historie - automatycznie zabiorę po 2 kropki wspomnianego wyżej człowieczeństwa...

No ale na poważnie - postarajcie się bardziej. Aha - nie martwcie się, osoby, które już tak napisały - nadal brane są pod uwagę w doborze graczy (który nadal trwa)...
 
__________________
Projektant wie, że osiągnął doskonałość nie wtedy, gdy nie ma już nic więcej do dodania, lecz wówczas, gdy nie ma już nic więcej do odjęcia...
Khemi jest offline