Wątek: Sami swoi
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2008, 13:40   #11
homeosapiens
 


Poziom Ostrzeżenia: (0%)
Cytat:
Napisał Kutak Zobacz post
Chwila, moment- chcecie zmian? A ilu z was jest za tymi zmianami, jakiekolwiek by one nie były (bo żadnych "postulatów" dotąd nie widziałem, tylko narzekanie "Jest źle, obsługa posysa, a Kutak to sadysta")? 5? Jeżeli więc mamy setkę aktywnych (a jest ich chyba trochę więcej), to stanowicie 1/20. 5%. Znajdźcie mi więc jakikolwiek przypadek, gdzie 5% posiadających prawo głosu mogło przegłosować 95%, czyli resztę forumowiczów, którym regulamin czy Obsługa w tej chwili nie przeszkadza.
Jak zaznaczył Bielon wielu jest takich, co milczą, choć zmiany wg. nich byłyby całkiem pozytywne.

"trzeba przyznać czasami przesadzają a ostatnio trochę za często"

To wypowiedź użytkownika, który publicznie Was popiera. Częściowo ze strachu, jak sam twierdzi.
Cytat:
Napisał Kutak Zobacz post

No tak. Wielki spisek "Dlaczego homiś nie dostał opa, a przecież tak ładnie się starał". Bo złamałeś regulamin. I doceń to, że nie masz za to bana- bo powinieneś. Bo sam podpisywałeś się pod regulaminem, w którym za dwa konta czekał ban i kasacja obu.
Ach, więc dlatego w ogóle zabieram głos. Właściwie chciałem to napisać sam, żebyś Ty już nie musiał, ale widać nie podziałało.
Cytat:
Napisał Kutak Zobacz post
Jeżeli wypowiadasz się o konkretnej dyskusji, to ją sobie odśwież w pamięci. Groźby pojawiły się, owszem, jak doprosić się nie dało.
Wypowiadam się co do większości dyskusji w których brałem udział ostatnimi czasy. Chcesz się dowiedzieć co ludziom w Tobie nie pasuje? Nie możesz, bo zaraz będzie warn. Chcesz podyskutować o regulaminie? Nie możesz, bo zaraz będzie warn. Chcesz podyskutować o nie równym traktowaniu? Nie możesz, bo zaraz będzie warn. Ktoś cię obraża i nie chce Ciebie widzieć? Nie możesz się odzywać, bo zaraz będzie warn. Można to mnożyć w nieskończoność.

Cytat:
Napisał Kutak Zobacz post
Wybacz- nie miałeś żadnych powodów, dla których miałbyś tworzyć nowe konto. Zapomniałeś hasła? Tu już wyłącznie Ty zawiniłeś i Ty powinieneś się starać coś z tym zrobić, a nie liczyć na zmiany w regu LI dla Ciebie.
Nie zapomniałem. Był bug i zostało wysłane na jakieś nie wiadomo skąd wzięty e-mail. Tłumaczyłem Ci tą sytuację, ale Ciebie nie obchodzą problemy użytkowników, nawet jeśli związane z forum. To jest fakt. W sytuacji gdy nie miałem dostępu do forum też miałeś to w nosie, kiedy inni się tym interesowali lub chociaż mnie pocieszali (no cóż, nałóg).
Cytat:
Napisał Kutak Zobacz post
No i nie przesadzaj z Solim, on- wbrew pozorom- nie jest dobrą wróżką i nie zdejmie Ci czterech warnów w chwili, gdy owe Ci się należą.
Mógłby chociaż odpowiedzieć. Zdaje się napisałem mu jakiś długi tekst z prośbą o ułaskawienie .
Cytat:
Napisał Kutak Zobacz post
Krótka piłka- a czy w historii forum stało się coś takiego? Czy z reg.14 ktoś dostał kiedykolwiek bana?
Bana nie dostał chyba nikt. Groźby jednak były. Nie wiem co gorsze.
Cytat:
Napisał Kutak Zobacz post
I o ile polemika z wypowiedziami Bielona zdała się przyjemna, to Homeo- trudno mi zrozumieć, czy starasz się być dowcipny, czy poważnie do tematu podchodzisz. Bo we mnie te argumenty wzbudzają jedynie śmiech i to raczej nie z gatunku tych specjalnie miłych i życzliwych.
Daleko mi od bycia dowcipnym. Jaki by nie był Twój stosunek, którego naturze znając trochę Ciebie się nie dziwię, to zachowaj go dla siebie. Ja pisze poważnie i oczekuję poważnych odpowiedzi.
 

Ostatnio edytowane przez homeosapiens : 28-01-2008 o 14:08.