WÄ…tek: Sami swoi
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2008, 14:15   #12
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
Cytat:
Napisał Homeosapiens
Jak zaznaczył Bielon wielu jest takich, co milczą, choć zmiany wg. nich byłyby całkiem pozytywne.

"trzeba przyznać czasami przesadzają a ostatnio trochę za często"

To wypowiedź użytkownika, który publicznie Was popiera. Częściowo ze strachu, jak sam twierdzi.
Dzięki, dawno mnie nikt nie rozśmieszył. Czyli jesteśmy społeczeństwem zastraszającym i niepozwalającym nikomu się odezwać w sprawie żadnej. Bo my języki wyrywamy.

Terror LI. Dobre.

Cytat:
Napisał Homeosapiens
Wypowiadam się co do większości dyskusji w których brałem udział ostatnimi czasy. Chcesz się dowiedzieć co ludziom w Tobie nie pasuje? Nie możesz, bo zaraz będzie warn. Chcesz podyskutować o regulaminie? Nie możesz, bo zaraz będzie warn. Chcesz podyskutować o nie równym traktowaniu? Nie możesz, bo zaraz będzie warn. Ktoś cię obraża i nie chce Ciebie widzieć? Nie możesz się odzywać, bo zaraz będzie warn. Można to mnożyć w nieskończoność.
Chcesz sobie pogadać o tym, dlaczego Cię ktoś nie lubi? Chcesz komuś powiedzieć, że "jego stara też"? To zrób to prywatnie. Tu mamy regulamin. W kościele też raczej nie zaczniesz się przebierać, bo od tego jest- powiedzmy- przebieralnia, aye?

Cytat:
Napisał Homeosapiens
Nie zapomniałem. Był bug i zostało wysłane na jakieś nie wiadomo skąd wzięty e-mail.
Ta. Bo my na LI zmieniamy e-maile w profilach userów. Albo takie dochodzą z kosmosu. Jak zmieniasz adres na jakieś bzdury w profilu, to licz się z konsekwencjami.

Cytat:
Napisał Homeosapiens
Tłumaczyłem Ci tę sytuację, ale Ciebie nie obchodzą problemy użytkowników, nawet jeśli związane z forum. To jest fakt. W sytuacji gdy nie miałem dostępu do forum też miałeś to w nosie, kiedy inni się tym interesowali lub chociaż mnie pocieszali (no cóż, nałóg).
No proszę Cię Czy ja mam gdzieś plakietkę "Niańka"? "Opiekunka"? Pocieszam tych, których pocieszać mam ochotę. Ciebie, jak widać, nie miałem i to raczej moja osobista sprawa, a nie obowiązek moda.

Cytat:
Napisał Homeosapiens
Mógłby chociaż odpowiedzieć. Zdaje się napisałem mu jakiś długi tekst z prośbą o ułaskawienie .
Bo niektórzy nie mają czasu, żeby całe dnie na LI siedzieć jak Ty.

Cytat:
Bana nie dostał chyba nikt. Groźby jednak były. Nie wiem co gorsze.
Przykłady.

Cytat:
Ja pisze poważnie i oczekuję poważnych odpowiedzi.
To pisz jeszcze z sensem, proszę. Z góry dziękuję.
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline