Wątek: Sami swoi
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2008, 15:20   #14
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
Cytat:
Ani to śmieszne, ani sprytne - powiedziałeś jak jest i się z tego wyśmiałeś próbując zaprzeczyć że tak jest. To nie jest tylko moje zdanie, więc powinieneś zdobyć się na coś więcej - Ty lub ktoś, kto do tego poważniej podchodzi. Nie dziwi Cię dlaczego użytkownicy publicznie mówią co innego, niż prywatnie o Was? A może to moja "Teoria Spisku"?
Twoja teoria spiskowa brzmi w tej chwili najlepiej. Bo nie wiem co to za user, nie mam pojęcia czemu zwierza Ci się ze swoich problemów i mówiąc szczerze- nie obchodzi mnie to. Codziennie mam kontakt z naprawdę wieloma użytkownikami i do tej pory żaden nie pisał wypowiedzi w tym stylu. Czyli dumnie zakładam, że większość jest z Obsługi zadowolona. A każdemu nigdy nie dogodzimy.

Cytat:
Ja nie chciałem nikomu ubliżać, ani też łamać regulaminu. Ot, zwyczajnie sobie porozmawiać na SB. To, że WitchDoctor wtedy był w jakimś nie wiadomo czym spowodowanym złym humorze nie powinno dawać prawa do odgórnej decyzji zakazu odzywania się dla mnie. Nie byłym temu winien. Prawo odpowiedzialności zbiorowej? Czemu znowu kojarzy mi się słowo "terror"?
Odzywaj się śmiało. Nie napędzaj kłótni, nie prowokuj- bo to wtedy robiłeś. Twoje i WD problemy to sprawa do załatwienia prywatnie, chyba znacie się z innych forów, więc pewnie możecie pogadać na gadu czy gdzie indziej. Forum nie jest miejscem na wasze złe kłótnie, na żalenie się złymi humorkami raczej też nie.

Cytat:
To BYŁ bug. Nigdy nie zmieniałem hasła w profilu. Konto, które miałem w nim wpisane w momencie, w którym poszedł na nie mejl z nowym hasłem nie istniało. Jak więc mogłem odebrać e-mail, który przysyła LI po zmianie e-maila w profilu? Nie mogłem. Do starego mejla nie wiadomo skąd dodano na końcu loginu "1" i to był ten bug o którym mówię. Związku z Waszą działalnością tu nie widzę - raczej błąd forum. Później utworzyłem to konto mejlowe by odzyskać hasło. Jednak z nieznanych mi powodów nie mogłem przeglądać forum będąc zalogowanym. Nie widzę sensu w twierdzeniu, że bugów nie ma. Są. Po prostu.
Szczerze? Jedynka pojawiająca się przy mailu znikąd wydaje mi się równie nieprawdopodobna, jak anonimowe zeznania dotyczące prześladowania przez obsługę i opowieści o UFO.

Cytat:
Poczytaj sobie archiwum SB. Ono Ci nigdzie nie ucieknie.
No to już jest jakaś kpina.

Skrótowo- nie mam zamiaru kontynuować dyskusji z kimś, kto rozmawia w ten sposób. Mam ten przywilej wolnego człowieka, że ciągle sobie wybieram, z kim rozmawiam. Dobra rada- moderacja to też sami wolni ludzie, wyobraź sobie. Jeżeli chcesz coś nam przekazać, to lepiej napisz coś z sensem- a nie "mam anonimowe zeznania", "poszukaj sobie przykładów". Tak tylko coraz bardziej się upokarzasz, co- zdaje się- przy obecnej sytuacji i tak jest trudne.
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline