WÄ…tek: Sami swoi
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2008, 17:08   #15
homeosapiens
 


Poziom Ostrzeżenia: (0%)
Cytat:
Napisał Kutak Zobacz post
Odzywaj się śmiało. Nie napędzaj kłótni, nie prowokuj- bo to wtedy robiłeś. Twoje i WD problemy to sprawa do załatwienia prywatnie, chyba znacie się z innych forów, więc pewnie możecie pogadać na gadu czy gdzie indziej. Forum nie jest miejscem na wasze złe kłótnie, na żalenie się złymi humorkami raczej też nie.
Nie masz pojęcia o której sytuacji mówisz. Nie chcesz go mieć. Wolisz zastosować taktykę: "Zgnój i zbrechtaj"(to się tyczy do całej naszej wymiany zdań), żeby sobie udowodnić jaki jesteś fajny. Zanim coś więcej na ten temat powiesz pogadaj sobie z Redką, bo ten zakaz wydała mi ona na GG.


Cytat:
Napisał Kutak Zobacz post
Szczerze? Jedynka pojawiająca się przy mailu znikąd wydaje mi się równie nieprawdopodobna, jak anonimowe zeznania dotyczące prześladowania przez obsługę i opowieści o UFO.
Nie pytając się po prostu o to czy użytkownik się zgadza na ujawnienie takiej jego opinii nie mogłem powiedzieć, że to jego.Zresztą to tylko przykład. Miał ukazać ogólny trend. Dlaczego? Bo ten facet nigdy się z wami nie sprzecza, nie miał warna etc. etc. A propos tego "1" przy mailu, to twoja wiara mnie obchodzi tyle co zeszłoroczny śnieg.

Ja jak sam stwierdziłeś jestem tutaj prawie cały czas i więcej widzę z tego co się dzieje na SB niż Ty. Ja niczego uzupełniać też nie muszę, bo doczytuję sobie to, co ludzie pisali jak mnie nie było. Nie mam zamiaru tego robić za ciebie, udowadniać czegokolwiek, bo to i tak skutku nie przyniesie.