Wątek: Sami swoi
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2008, 19:34   #16
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Bielon, mogłeś powiedzieć że nie podoba Ci się ten mój podpis, natychmiast bym go usunęła, ale widzę wolałeś to zachować dla siebie i wrzucić jako argument. Czemu q ogóle miałam taki podpis? Nie żeby celować w Ciebie. Po prostu wypowiedź Kutaka wydała mi się tak zabawna że śmiałam się z niej chyba pół dnia. Podpis zaraz kasuję, przepraszam jeśli Cię uraziłam, naprawdę wystarczyło powiedzieć, że mam to usunąć.

Co do Sola i odpowiedzi na PW. On naprawdę nie ma czasu, dostaję od niego jedno PW na moje dziesięć jeśli dobrze pójdzie, statystycznie odpowiada mi na 10% moich PW. Wkrótce ktoś jeszcze zostanie Adminem, bo widać że biedny Sol sam wszystkiego nie ogarnia.

Homeo, tak, zabroniłam Ci dyskutować z WD na SB. To samo powiedziałam WD. On nie miał z tym problemów, widział że wasz dysputy an Sb do niczego nie prowadzą. Wasze rozmowy sprowadzały się do wzajemnych przytyków, takie rzeczy możecie sobie robić na gg (i robicie z tego co mi mówiliście).

Na pozostałe poruszone kwestie nie mam ochoty ani czasu się wypowiadać. Decyzje, które były podejmowane, były już nie raz tłumaczone, nie będę powtarzać 10 razy tych samych rzeczy.

Bielon, fajny felieton, podoba mi się jak jest napisany. Plujesz nam w twarz ale z głową, nie każdy tak potrafi. To dobrze o Tobie świadczy. Mówisz ciągle, że zależy Ci przede wszystkim na dobrym graniu. Więc graj. Nie rozumiem więc po co tyle hałasu, przecież grać Ci nie bronimy.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline