Wątek: Sami swoi
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2008, 19:59   #17
Shoujo
 
Reputacja: 1 Shoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumny
Ja tam niewiele wiem o tym co tu się działo. O konfliktach pomiędzy swoistymi dwiema frakcjami. Nie wiem kto, komu i dlaczego dał warna/bana.
Mogę dodać tylko to co mi osobiścię rzuciło sie w oczy. Będzie się to tyczyło komentarzy do sesji, bo jest to coś co dotyczy każdego użytkownika forum.
Dobrym rozwiązaniem było by rozpatrzenie czy aby zmiana regulaminu dotycząca tego aspektu nie powinna ulec zmianie. Osobiście uważam że dyskusje o niczym w osobnym temacie. Toczone w sposób akceptowany przez wszystkich zainteresowanych graczy, są bardzo ale to bardzo przydatne na sesji. Pozwalają graczą zżyć sie z sobą nawzajem. Poznać kto jest kim naprawde a nie tylko w postaci. Dzięki temu jakość odgrywania postaci uległa by znaczącej poprawie. Rozwiązanie to wymaga jednak inteligencji od użytkowników, a z doświadczenia wiem iż wymagać tego to niczym wymagać od Kaczora co by nie był naburmuszony.
Jeśli ankieta/ sonda przeprowadzona przez obsługe wykazała by iż wiekszość społeczenstwa LI wolało by komentarze w formie wolnych dyskusji, można by było jak to już pisał Bielon : usunąć opcję licznika postów w tych tematach. Pozostaje jednak ciągle kwestia objętości data basey.
 
__________________
Reaching out a paw
I catch you by your ankle
as you walk past me.
"Cat Haiku"
Shoujo jest offline