Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2008, 21:14   #81
Bronthion
 
Bronthion's Avatar
 
Reputacja: 1 Bronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodze
1. Fakt
2. Dowiaduje sie o pijaku ktory majaczy cos o wampirach, fakt ze ni gruszki ni z pietruszki, tak samo ni gruszki ni z pietruszki jakbym znalazl 10 zł na ulicy
3. On spędzil cale niemal zycie będąc tym kim był i jest ciekaw, potrafi poznać wampira, tez jakbys poznal wampira powiedzialbys "spadaj wiem ze jestes wampirem"?
4. Jest już stałym niedołężnym starcem, nie mógłby mnie zabić, pomimo wiedzy, jest za stary i za słaby i wie że mógł stracić właśnie życie, bo to JA bym go zabił, nie staralbys sie w takiej sytuacji wkupić w łaski bestii? Bo ja tak i dodatkowo jesli inna mialaby umrzec...
5. No stalo sie dziwnym trafem tak jak sie stalo dziwnym trafem ze nagle ni z gruszki ni z pietruszki w karczmie po podruzy Peter wypalil ze jestesmy wampirami. I pytalem go o sposoby niestandardowe, cos skuteczniejszego od wody świeconej i srebra, chcialem jako gracz, autor tak to rozegrac choc Bronthion wiedzial o srebrze i tej glupiej wodzie swięconej, bo to wie kazda przekupka na targu i kazde dziecko znajace historie o wampirach.
 
__________________
"Kiedy nie masz wroga wewnątrz,
Żaden zewnętrzny przeciwnik nie może uczynić Ci krzywdy."

Afrykańskie przysłowie
Bronthion jest offline