Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2008, 23:36   #103
lopata
 
lopata's Avatar
 
Reputacja: 1 lopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumny
Kiedy droga powrotna się wydłużała Baliusowi szedł analizując dotychczasową wiedzę.

"Nie za wiele. Dobrze muszę wybadać co wiedzą inni, bo inaczej mogę wyjść na bezużytecznego, a tacy jak te świnie na pewno mogą poderżnąć mi gardło. Jeśli nie dopisze mi szczęście nie dotrwam następnego piania kogutów. Jeśli nic nie wiemy wszyscy to trzeba będzie mieć jeszcze więcej szczęścia, aby przeżyć dłużej niż dekada."

Widząc magazyn wzruszył tylko ramionami i z lekkim sapnięciem otworzył drzwi. Kiedy wchodził do środka znów myśli targnęły jego osobą.

"Co za kretyn znów tu coś postawił? Co to jest w ogóle? Zresztą znowu w zamkniętym pomieszczeniu. Co to? Cholera, dam głowe, że coś słyszałem. Może się zwinę stąd i poczekam?"

-HEJ wyłaź z tamtąd!-wyciąga jednocześnie sztylet zza pasa aby mieć choć minimum obrony.

Aby mieć większe szanse spokojnie się wycofuje do wyjścia.

"Nie ma głupich jak coś na mnie wyleci wrzeszcząc i waląc czym się da nie będę czekał aż rozszarpie mnie w środku."
 
__________________
"...a ścieżka, którą podążać będą zaścieli trawy krwią bezbronnych i niewinnych. Szczątki ludzkie wskrzeszać będą do swych armii aż do upadku wszelkiego życia. Nim słońce..."
lopata jest offline