Wątek: Sami swoi
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2008, 01:49   #23
fleischman
Administrator
 
fleischman's Avatar
 
Reputacja: 1 fleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputację
Bardzo ładnie napisane, pobudzające do myślenia i nareszcie w formie pasującej do tematu dyskusji.
Wielokrotnie mówisz o niekonsekwencji w warnowaniu ludzi za komentarze do sesji.
Pokaż mi, proszę, przykład gdzie ktoś nie dostał warna za ciąg ';p ;p ;p ;p' (cytat) lub 'posty posty'.
Z chęcią to zobaczę, a jeśli faktycznie coś takiego się znajdzie to z chęcią nadrobię zaległości i przeproszę za przeoczenie w imieniu obsługi.
W całej tej dyskusji dość bardzo brakuje mi konkretów. Przykładów popierających słuszność Twoich argumentów. Z chęcią bym je zobaczył i przeanalizował.
Poza tym chyba zapomniałeś o jednym. Jeśli się prowokuje, trzeba się liczyć z konsekwencjami. Trzeba się liczyć z tym, że ktoś może tej prowokacji nie przetrwać. Kogo winić w takiej sytuacji? Sprowokowanego czy prowokatora? A może obu?
Co do sprawy frędzla rodem z Pana Tadeusza, się nie wypowiem publicznie. Swoje zdanie na ten temat już wyraziłem w innym, bardziej odpowiednim miejscu.
Sprawa dyskusji religijnych i politycznych. Są to tematy 'podwyższonego ryzyka', dlatego postanowiliśmy je ograniczyć. Z kilku przyczyn.
Po pierwsze, jest sporo osób, które w takich dyskusjach tracą nerwy i to bardzo szybko. Mielibyśmy zakazywać niektórym pisać w nich, czy sypać warnami?
Tak, zakazanie tego jest swego rodzaju prewencją. Prewencją mającą u swych podstaw to, że to jest forum RPG. Od tego typu tematów są inne fora, w których są ludzie z lepszymi kwalifikacjami do prowadzenia takich rozmów.
Co do wolności komentarzy. Obsługa prowadzi aktualnie na ten temat dyskusje, o jej wynikach się zapewne dowiecie wkrótce. Jednak nie ma co liczyć na zezwolenie pisania postów składających się z samych ikonek.
pozdrawiam
 
fleischman jest offline