Wątek: Sami swoi
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2008, 10:35   #27
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Bielon sam mówisz, że załamał Cię mój brak argumentów. Tylko ja się zastanawiam, gdzie ty ich nie widziałeś? Sam obracasz się w tekstach w rozmytej atmosferze konfabulacji, insynuacji i balansowania prowokacją. Twoja sprawa. Tylko to, że cały jeden komentarz poświęciłeś jednej osobie – znaczy mnie o czymś świadczy. O tym, że moje słowa były celne, prawdziwe… prawda boli. Więc postanowiłeś sobie ulżyć szydząc z moich przeprosin i zasad w duchu których mnie wychowano. Szczerze współczuję twoim potomkom, skoro ich ojciec nie potrafi przyjąć do wiadomości istnienia takich wartości… Tych przeprosin na SB nie żałuję… przynajmniej wiadomo, że zachować się potrafię… Tyle komentowania mojej wypowiedzi i czepiania się mojej osoby, bo nie o to chodzi w tej dyskusji, mówimy o tym co się dzieje na forum i o zachowaniu na forum, więc twoje komentarze odnośnie mojej osoby prywatnej były co najmniej niegrzeczne, ale przynajmniej świadczą o twojej kulturze osobistej, której Ci widać nie zbywa…

Skoro brakowało Ci słów by podważyć moje argumenty, wyżyłeś się na mojej osobie… Smutne… ale prawdziwe…

Teraz słów kilka o innej sprawie. Widzę na forum nowych użytkowników, niezmiernie mnie to cieszy, bo dzięki temu Li rozrasta się i rozwija. I życzę im by tak jak ja znaleźli tu dobrą zabawę. Martwią mnie jednak słowa Jiera: „O Bielonie, Bielonie, wywołałeś mnie.
Przybyłem siać zniszczenie.”
I tekst owego użytkownika: „zbanujcie Filia, jak już do Was dotarł”. Dedukuję, że to kolejny nowy użytkownik, to dobrze im nas więcej tym lepiej. Mam tylko nadzieję, że pamiętają o regulaminie i o tym, że za sianie zniszczenia, czeka kara. Ty Bielon, jako człowiek żyjący z prawa, jak sam to szumnie określiłeś, musisz znacz jej właściwe znaczenia, a nie to przekłamane które przedstawiłeś w felietonie.


Twoje słowa: „Z tym porównaniem Jier nieco pojechał, że się tak kolowkialnie wyrażę. Ja bym bliżej szukał. Gdzieś za naszą zachodnią i wschodnią granicą. Jakieś pół wieku temu, z okładem.” Są dla mnie kwintesencją chamstwa i bezsiły, wyżycia się na reszcie forum, za to, że z powodu twoich postulatów i flejmów, nie padło przed Tobą O Wielki I Niezaprzeczalny Absolucie na kolana i nie przyjęło ich jako aksjomaty. Takimi prostymi słowami demaskuję twoje prawdziwe działania. Smutne, że człowiek, który ponoć był przy powstaniu LI, potem odszedł teraz próbuje zdemolować i zniszczyć co się da. To odpowiedź na twoje pytanie Kitsco Bielon zamierza ugrać?. Tak było i na polterze i na dnd? Nieprawdaż? Ten sam scenariusz…

Pamiętaj o Dantonie…

Semper Fidelis

Merill
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451
merill jest offline