Wątek: Serce Nocy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2008, 20:11   #32
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Alchemia jest profesją i nie może być zaliczona do umiejętności.
Alchemicy są dosyć rzadką profesją ze względu na to, że alchemicy skupiają się głównie na tworzeniu, a nie odtwarzaniu istniejących mikstur. Mogą je odtwarzać, ale prawdziwego alchemika to nie pasjonuje. Dlatego też ludzie często zniechęcają się.
Prawdziwi alchemicy szkolą swoich uczniów wyłącznie na przecieranie nowych szlaków.
Oczywiście twój alchemik może skupić się na odtwarzaniu, bo tacy również są, ale oni głównie zajmują się rozprowadzaniem mikstur w sklepach lub na straganach, ponieważ jest to środek utrzymania.

2 Lutego KOŃCZĘ rekrutację. Wyniki mogą być w niedzielę. Oczywiście nie jest to liczone na zegarze atomowym i nic się nie stanie, jeżeli ktoś mi przyśle KP o 0.30, bo rekrutacja kończy z nastaniem dnia 3 Lutego, czyli 0.00

KP może być zarówno na PW, jak i na e-maila.

Luka, dasz radę

Jeżeli chodzi ci o system rzucania zaklęć to jest taki sam jak w przypadku Magów, Nekromantów i innych profesji magicznych. Była to odpowiedź na pytanie Astarotha, więc zerknij stronę czy dwie do tyłu i w miejsce "Mag" wstaw "Druid"

Ekhem... tak... Zak może coś powiedzieć o moim rekordzie w KP Dodam tylko, że byłem chory, termin sesji mnie gonił i dlatego musiałem skracać... szkoda, byłoby jakieś 8 stron więcej
 
Alaron Elessedil jest offline